KONST / Litografier / Färglitografi 8761113
nr 876 1113
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), 9/60, signerad, motivet: 48x69
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:08:10
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.200 kr
1.500 kr
17 feb